VIŠEGRAD – Rezultati utakmica petog kola odigranih u nedelju 30. decembra 2012. godine.
As-prevoz Bajina Bašta – Srednja škola„Ivo Andrić“ 8:1
(Savić, Jokić 2, Vidović 4, Đokić – Karganović)
Export-import „Ikonić“ Rogatica – BORS 1:4
( Ikonić – Soldar, Uljar, Damjanović, Guzina)
Slobodna ekipa Bambi soko
TABELA
1. BORS | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:6 | 12 |
2. As-prevoz Bajina Bašta | 4 | 3 | 0 | 1 | 18:5 | 9 |
3. Exp-imp.„Ikonić“Rogatica | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
4. Bambi soko | 4 | 0 | 1 | 3 | 9:20 | 1 |
5. Srednja škola„Ivo Andrić“ | 4 | 0 | 1 | 3 | 7:27 | 1 |
Caffe „Iceberg“ Sokolac – Dental servis 3:4
(Amović 2, Jolović – Tripković, Savić, Božić, Mučibabić)
Sportska kladionica „Bet live“ – Metal logistic Beograd 2:3
(Sekulić, Lozo – Tešević, Pavlović, Ujić)
Slobodna ekipa Bartula
TABELA
1.Metal logistic Beograd | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | 12 |
2.Dental servis | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:7 | 9 |
3.Caffe „Iceberg“ Sokolac | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:7 | 6 |
4.Sportska kladionica „Betlive“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
5.Bartula | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |
Sloboda 94 Užice – Unis-usha 0:3, p.f.
Pipići Novo Goražde – Astra kladionica Rudo 1:5
(Milović – Glavonjić 5)
Slobodna ekipa SUR „Dva brata“ Štrpci
TABELA
1. Astra kladionica Rudo | 4 | 3 | 1 | 0 | 16:5 | 10 |
2. SUR „Dva brata“ Štrpci | 4 | 3 | 1 | 0 | 19:9 | 10 |
3. Pipići Novo Goražde | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:14 | 6 |
4. Unis-usha | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:22 | 3 |
5. Sloboda 94 Užice | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | 0 |
Vizion Rogatica – Demis 7:3
(Rosić 2, Đurović 3, Mitrović, Gvozdenac – Milošević, N. Vidaković 2)
Čajniče – Adria 0:3, p.f.
Slobodna ekipa Majdov Mesići
TABELA
1. Majdov Mesići | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:8 | 10 |
2. Vizion Rogatica | 4 | 3 | 0 | 1 | 18:10 | 9 |
3. Adria | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:7 | 5 |
4. Demis | 4 | 1 | 1 | 2 | 11:14 | 4 |
5. Čajniče | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | 0 |
17.00 (1A-2B) BORS – Dental servis
17.40 (1B – 2A) Metal logistic Beograd – As-prevoz Bajina Bašta
18.20 (1C-2D) Astra kladionica Rudo – Vizion Rogatica
19.00 (1D-2C) Majdov Mesići – SUR „Dva brata“ Štrpci
18.00 (1A-2B) – (1B-2A)
18.50 (1C-2D) – (1D-2C)
Od 16.00 časova igraju se polufinalne utakmice u konkurenciji pionira
Od 17.00 časova igraju se polufinalne utakmice u konkurenciji kadeta
18.00 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
18.50 FINALE
Od 16.00 utakmica za treće mjesto – pioniri
Od 16.30 finale – pioniri
Od 17.00 utakmica za treće mjesto – kadeti
Od 17.30 finale – kadeti