Fudbaleri Mladosti gostovali u Rudom

Ljuban Dragičević - 21. aprila 2013. 058.ba

FK Rudo

RUDO – U subotu, 20.04.2013. na Gradskom stadionu u Rudom odigrane su dvije fudbalske utakmice između ekipa „Mladost“ iz Rogatice i „Rudo“ iz Rudog.

U prvoj utakmici susreli su se pionirski timovi ovih klubova. Pobjedu su odnijeli Ruđani rezultatom 3:0. U prvom poluvremenu dva gola je postigao Vladimir Bradonjić a u drugom Slobodan Mitrović svojim golom odvodi svoju ekipu u sigurnu pobjedu.

Nakon ove utakmice, na istom terenu sreli su se kadetski timovi. Ekipa „Mladost“ iz Rogatice je u ovoj utakmici ostvarila pobjedu rezultatom 0:1. Prvi i jedini gol na ovoj utakmici postigli su Rogatičani u prvom poluvremenu.

Autor: Lokalni tim ONAuBIH Rudo