Košarkaši Rogatice poraženi u Prijedoru

01. aprila 2013. 058.ba

KK Rogatica 2013

Ostala nada

ROGATICA – Rogatički košarkaši nisu uspijeli da naprave iznenađenje u Prijedoru i približe se luci spasa. Prijedorčani su trijumfovali sa deset poena prednosti bilo je 75:65 (22:15; 20:12; 15:14; 18:24).

Već nakon prvog perioda domaći tim je stvorio solidnu zalihu koju su povećali u drugoj četvrtini pa se na odmor otišlo pri rezultatu 42:27.

Rogatičani su u nastavku pružili nešto jači otpor ali ipak to nije bilo dovoljno da urade nešto više i na kraju je Prijedor potpuno zasluženo slavio.

Ipak bez obzira na ovaj poraz ekipi Rogatice je ostala nada da u preostala dva kola, kada im u goste stiže Bratunac a potom gostuju na Palama kod Feniksa, ostvare pobjede i obezbjede opstanak u elitnom društvu, međutim to im neće biti dovoljno jer će se morati poklopiti i neki rezultati na ostalim mečevima prvoligaškog karavana RS.