Mladost poražena i u Pučilama

14.04.2013.

FK Mladost Rogatica

Gorici tron, Rogatičanima začelje

ROGATICA – Trijumfom nad rogatičkom Mladosti ekipa Gorice je preuzela lidersku poziciju na drugoligaškom istoku RS, dok je gostima iz Rogatice ovo bio četvrti poraz u nastavku prvenstva sa kojim su dospjeli na začelje tabele, tačnije na 12-tu pretposljednju poziciju.

Ekipa iz Pučila je nastavila sa odličnim partijama u proljećnoj polusezoni, što pokazuje trenutni položaj na tabeli.

Četiri gola u mreži Mladosti pravi je odraz snaga u ovom meču. Sve je počelo u ranoj fazi utakmice kada su domaći igrači već u 7. minutu, nakon dobre akcije stigli do vođstva preko Marića.

Mladost je uspjela da izjednači u 25. minutu, strijelac je bio Đurović.

Radost gostiju je trajala samo tri minuta, jer je Gorica u 28. minutu preko Jeftića stigla do nove prednosti.

U 36. minutu već je bilo 3:1 za ekipu iz Pučila, pogodak je postigao Karaman i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, tačnije u 47. minutu najbolji akter ovog meča Jeftić postigao je svoj drugi a četvrti gol za Goricu i postavio konačnih 4:1.

Gorica – Mladost (R) 4:1(3:1)

Strijelci: 1:0 Marić u 7. min.; 1:1 Đurović u 25. min.; 2:1 Jeftić u 28. min.; 3:1 Karaman u 36. i 4:1 Jeftić u 47. minutu.