Pobjeda Sutjeske u gostima

RS Sport - Vid Blagojević - 25. avgusta 2013. 058.ba

Stadion Modriče

FOČA – Posljednja utakmica drugog kola Prve fudbalske lige Republike Srpske između Modriča Maxime i fočanske Sutjeske odigrana je sinoć pod svjetlošću reflektora u Modriči, gdje su Fočaci zasluženo slavili sa 2:0.

Od prvog sudijskog zvižduka fudbaleri iz Foče su nametnuli svoj ritam igre i stvarali šanse. Igrao se 44. minut kada su fudbaleri Sutjeske svoju premoć na sredini terena krunisali vođstvom. Radović je ubacio loptu po zemlji u šesnasterac Modriča Maxime, ona prolazi pored dva igrača odbrane domaćina, stiže do Sekulovića koji lako svom timu donosi prednost.

Gosti iz Foče svoju nadmoć krunisali su drugim golom u 84. minutu. Simić je odlično izveo korner sa desne strane, kapiten domaćih Savić u namjeri da loptu izbaci u korner nespretno je intervenisao i sproveo je u svoju mrežu za konačnih 0:2.

Već nakon dva kola nove sezone, Modriča Maxima nalazi se u teškoj situaciji, prikovana za dno tabele bez datog gola.

MODRIČA MAXIMA – SUTJESKA 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Sekulović (44), 0:2 Savić (84) autogol.
Stadion: „Dr Milan Jelić“.