Završen turnir u uličnom fudbalu

focaonline.info / Foto: foca24.info - 06. avgusta 2013. 058.ba

Igralište Gornje škole u Foči

FOČA – Na sportskom terenu Osnovne škole „Veselin Masleša“ ovih dana se igrao turnir u uličnom fudbalu. Turnir je izazvao veliku pažnju, a na igralištu, koje je bilo osvijetljeno reflektorima, svakodnevno je bio prisutan veliki broj gledalaca. Zanimljivo je da se turnir igrao na košarkaškom terenu, a da su golovi bili konstrukcije koševa. Takođe, moramo primjetiti i veoma inspirativna i nadahnuta imena ekipa.

Zadnjeg dana turnira odigrane su utakmice koje su dale konačan plasman ekipa na turniru, a proglašeni su i najbolji strijelac, golman i igrač turnira.

Turnir je osvojila ekipa Nazadak koja je u finalnoj utakmici pobijedila Trezor 2:1. Treće mjesto osvojili su Prijatelji koji su pobijedili Zastavu rezultatom 1:0. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Darko Krnojelac (Nazadak). Najbolji strijelac je Stefan Kovač (Stari asovi), a najbolji igrač Marko Vuković (Trezor). Pobjednici su dobili i nagrade. Za osvojeno prvo mjesto nagrada je iznosila 130 KM, za drugo 80 KM, a za treće 40 KM.