Fudbaleri se vratili bez bodova sa Pala

30.09.2013.

FK Romanija - FK Pale

RUDO – Fudbaleri Romanije su u 4. kolu Regionalne lige – grupa jug ostvarili pobjedu protiv ekipe Rudog 3:1 (1:1), sa tri gola Šijakovića.

Utakmice je počela odlično za ekipu iz Rudog. Nakon nesigurne reakcije odbrane u 12. minutu loptu u mrežu spremio je Bjelić.

Romanija nije igrala dobro, teško je dolazila do gola gostiju, koji su se disciplinovano branili na svojoj polovini. Međutim u 38. minutu, u debitantskoj sezoni za Romaniju, Ljubinjac Danilo Šijaković topovski šutira i skida paučinu sa gola Mojsilovića.

U 75. minutu Šijaković ponovo sjajno pogađa sa distance, a krunu na sjajnu partiju postavlja u 90. minutu, ponovo na sjajan način, evrogolom.

FK Romanija – FK Rudo 3:1 (1:1)

SC Vlajko Petrović
Gledalaca: 150
Sudije: Krunić, Krunić, Tešanović; Delegat: Muharemović

Strijelci: 12. Bjelić 1:0; 38. Šijaković 1:1; 75. Šijaković 2:1; 90. Šijaković 3:1;

Žuti kartoni: Zeković, Terzić (Romanija); Novaković, Janičijević, Lazović (Rudo)

FK Romanija: Lučić, Janković, Vuković, Terzić (kap), Zeković N, Šijaković, Kovačević (45. Muharemović), Slijepčević (80. Kuzman), Jokić, Šarović (87. Stanišić), Škipina; Trener: Fulurija Dalibor.

FK Rudo: Mojsilović, Miličević, Tomić, Bjelić, Novaković, Bradonjić, Cerović (80. Lazović), Janičijević (kap), Mikavica, Stanišić, Novaković (65. Bogdanović); Trener: Bradonić Željko.