Podrinje ubjedljivo savladalo Sutjesku

RS Sport - 26. oktobra 2013. 058.ba

FK Podrinje - FK Sutjeska

FOČA – Podrinje je više nego zasluženo porazilo Sutjesku iz Foče rezultatom 3:0, i ubjedljivim trijumfom se vratili na pobjedničku kolosijek.

Prvi pogodak postignut je u trećem minutu, kada je napadač Podrinja Filip Vujić, savladao nemoćnog čuvara mreže Fočaka, Nikolu Petrovića. U 19. minutu u listu strijelaca po prvi put u ovoj sezoni upisao se Aleksandar Kovač, koji je povisio na 2:0. Početkom drugog dijela utakmice treći pogodak postigao je Muhamed Jusufović za konačnih 3:0.

Podrinje se ovom pobjedom vratilo na treću poziciju sa ukupno 20 osvojenih bodova i time zadržao priključak sa timovima u vrhu prvoligaške ljestvice.

PODRINJE – SUTJESKA 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Vujić (3), 2:0 Kovač (19), 3:0 Sajtanović (46).
Stadion: Podrinja u Janji.
Gledalaca: 400.
Sudija: Dragan Mejakić (Banjaluka).
Žuti karton: Karač (Podrinje).

PODRINJE: Sinić, Jusufović, Kovač, D. Arnautović, Đokić (od 66. minuta M. Arnautović), Sajtanović (od 74. minuta Arsenović), Mičić, Velagić (od 46. minuta Karač), Pavić, Hadžić, Vujić. Trener: Mile Lazarević.

SUTJESKA: Petrović, R. Drakul (od 76. minuta Mijović), Filipović, Ivanović, Mrgud, V. Radović (od 29. minuta Mojović), N. Drakul, B. Radović, Simić, Sekulović (od 62. minuta Pljevaljčić), R. Radović. Trener: Duško Rašović.