12. Novogodišnji turnir u malom fudbalu – polufinale

12.01.2014.

Turnir u Rogatici 2014

U finalu Majdov i Servus Đurđić

ROGATICA – Majdov Mesići i Servis Đurđić su finalisti 12. Novogodišnjeg turnira – Rogatica 2014.

Rogatička dvorana je ponovo bila ispunjena do posljednjeg mjesta i bila bi ovo divna polufinalna fudbalska veče da nije bilo incidenta u prvom susretu između Rogatice i ekipe Majdov Mesići. Naime sudija je radi nesportskog ponašanja pokazao crveni karton jednom od igrača Rogatice koji je potom vrbalno napao na djelioca pravde pa je susret prekinuo deset minuta prije kraja. Inače Majdov je poveo već u drugom minutu, ipak Rogatičani su konsolidovali redove i deset minuta kasnije stigli do izjednačenja pa je prvo poluvrijeme završeno bez pobjednika. U nastavku susreta igrači Rogatice prave tri neshvatljive greške što Mesićani koriste i stižu do prednosti od 4:1, a onda je uslijedio prekid i ekipa Majdov Mesići je postala prvi finalista.

U drugom polufinalnom meču sastale su se sokolačke ekipe, prošlogodišnji pobjednik turnira Servis Đurđić i Kafe David. Servis Đurđić je opravdao ulogu favorita i sa četiri gola u mreži sugrađana trasirao put u finale i odbranu titule.