Kakanj – Varda HE 68:65

24.02.2014.

Kakanj-Varda HE

VIŠEGRAD – U Sportskoj dvorani u Kaknju pred oko 400 ljubitelja košarke Varda HE je ove subote, nakon uzbudljive utakmice, izgubila od domaćeg Kaknja, rezultatom 68:65.

Utakmica je bila izuzetno teška, u kojoj je višegrađanima još jednom falilo sreće u završnici, za pobjedu u gostima.

Kakanj je u svoju korist riješio prvu i treću četvrtinu, dok su košarkaši Varde HE bili uspješniji u drugoj i posljednjoj četvrtini utakmice.

Najbolji u redovima Kaknja bili su Peljto sa 17, Drezga sa 14 i Palavra sa 12 poena. Vardu HE su predovili odlični Kastratović sa 20 i Jošilo sa 14 poena.

KAKANj – VARDA HE 68:65
(15:9, 13:20, 20:9, 20:27)