Kontrolna utakmica između Sutjeske i Slavije

19.02.2014.

Stadion FK Sutjeska

Sve riješeno za tri minuta

FOČA – U provjeri pred proljetnu polusezonu Slavija je u Foči bila uspješnija od domaće Sitjeske.

Premijerligaš iz Istočnog Sarajeva je odlično otvorio utakmicu, u petom minutu Karića je u kaznenom prostoru domaćeg tima faulirao Mrgud a sudija Krunić je pokazao na bijelu tačku. Siguran sa 11 metara bilo je Igor Radovanović.

Tri minuta kasnije već je bilo 2:0, Karić je sa lijeve strane uposlio Mitrovića koji je sa 7-8 metara glavom pogodio mrežu Fočaka.

Nakon brzog vođstva gostiju domaći igrači su zaigrali mnogo angažovanije ali odlične prilike nisu iskoristili Blagojević u 18., Đoković u 26. i Filipović u 34. munutu.

U drugom dijelu vodila se izjednačena borba a dobre šanse da povećaju prednost Slavije propustli su Berijan u 51. i Prodanović u 73. minutu.

Sutjeska (F) – Slavija (0:2)

Strijelci: 0:1 I.Radovanović u 6. (11 m); 0:2 Mitrović u 9. min.