Mladost i Glasinac odigrali kontrolni susret

13.02.2014.

Mladost - Glasinac

Provjera bez pobjednika

ROGATICA – U prvoj provjeri pred nastavak nadmetanja na drugoligaškom istoku rogatička Mladost i sokolački Glasinac odigrali su susret bez pobjednika. Sokočani su prvi stigli do vođstva u 31. minutu. Đerić je lijepo prošao po desnoj strani, u kaznenom prostoru Mladosti pronašao je Perića koji je glavom sa 7-8 metara pogodio mrežu domaćeg tima.

Rogatičani su stigli do izjednačenja u finišu prvog poluvremena. Igrao se 44. minut kada je Tadić asistirao Tošoviću kome nije bilo teško da sa desetak metara savlada nemoćnog golmana Glasinca Jolovića.

U nastavku utakmice oba trenera su dala priliku svim raspoloživim igračima, stvoreno je po nekoliko izglednih prilika sa obje strane, ali su mreže mirovale sve do kraja utakmice

Mladost (R) – Glasinac 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Perić u 31; 1:1 Tošović u 44. minutu.