Snežana Marković prvak BiH

foca-24.info - 24. marta 2014. 058.ba

Snežana Marković

FOČA – Stonoteniserka “Perućice” iz Foče Snežana Marković kadetski je prvak BiH u pojedičnoj konkurenciji. Markovićeva je sa Eldom Šehić osvojila i prvo mjesto u konkurenciji dublova.

I ostale stonoteniserke iz Foče, juče u Ilijašu zabilježile su značajan uspjeh. Nadežda Vuković bila je peta, Milana Krunić sedma, a iznenđenje turnira bila je Tatjana Milidrag koja se plasirala na osmu poziciju.

Juče je u Modriči održan Drugi otvoreni turnir RS za mlade do 15 godina. Od četvoro takmičara koliko ih je iz Foče učestvovalo, najbolji rezultat imala je Dajana Ristović osvojivši drugo mjesto.