Football friends – u finalu Rijeka i Budućnost

27.07.2014.

Football friends 2014

FOČA – Finalisti desetog izdanja Football friendsa – Foča 2014 su hrvatski predstavnik Rijeka i crnogorska Budućnost.

U polufinalnim susretima Budućnost i Rabotnički su meč završili 0:0 a nakon izvođenja jedanaesteraca Podgoričani su bili precizniji i slavili sa 5:3.

U drugom susretu za plasman u finale nadmetali su se sarajevski Željezničar i Rijeka, hrvatski prestavnik je bio ubjedljiviji i slavio sa 2:0.

U borbi za plasman Olimpija je savladala Vojvodinu 2:1 dok je Crvena zvezda trijumfovala nad domaćinom Sutjeskom 2:0.

U utakmici za sedmo mjesto sastaće se Sutjeska i Vojvodina, za petu poziciju će se boriti Crvena zvezda i Olimpija a za bronzanu medalju će se nadmetati Željezničar i Rabotnički.

Pobjednika jubilarnog izdanja „turnira prijateljstva“ će odlučiti susret između Rijeke i Budućnosti.