Sutjeska remizirala na domaćem terenu

17.10.2015.

fk sutjeska

FOČA – Iako su fudbaleri Sutjeske imali prednost od dva gola, gosti iz Novog Grada su uspjeli da stignu do izjednačenja pa je nerješen ishod ovog meča i najrealniji.

Fočaci su stigli do vođstva u 29. minutu, nakon odlične akcije asistirao je Raševića strijelac je bio Guzina.

Tri minuta kasnije Sutjeska je udvostručila prednost, slobodan udarac iskosa sa dvadesetak metara izveo je Dejan Drakul a pred golom gostiju se najbolje snašao Nikola Danilović i glavom smjestio loptu iza leđa nemoćnog Krupića.

Na isteku prvog dijela Sloboda je uspjela da smanji vođstvo Fočaka, šutirao je Vojnović sa 18 metara a lopta je otsjela u donjem desnom uglu gola domaćeg tima.

Susret je odlučen u 52. minutu nakon dobre akcije gostiju i centaršuta Antonića strijelac za izjednačenja je bio Ćulibrk.

SUTJESKA (F) – SLOBODA (NG) 2:2 (2:1)

Strelci: 1:0 Gizina u 29; 2:0 N.Danilović u 32; 2:1 Vojnović u 44; 2:2 Ćulibrk u 52.min.