Fudbaleri remizirali u Ugljeviku

16.11.2015.

FK Mladost

ROGATICA – Izuzetno važan meč za dva sastava koji biju bitku za opstanak u kome nije bilo pobjednika.

U prvom napadu Rogatičani dolaze do prednosti preko spretnog Rosića.

Rudar nameće igru i poslije nekoliko obećavajućih napada dolazi do izjednačenja. Bojić je izveo Slobodan udarac sa preko 25 metara i savladao Simića.

U drugom dijelu meča mnogo htijenja i manjkavost kvaliteta, kod aktera meča. U 66. minutu sudija utakmice Lakić dosudio je kazneni udarac za Rudar. Gosti nezadovoljni odlukom žustro negoduju a Janjić je zaradio mjeru isključenja. Bojić je bio siguran egzekutor i donio prednost zadnje plasiranom timu na drugoligaškoj tabeli.

Mladost do kraja meča pokušavala bezuspješno da realizuje prividnu nadmoć, bez prilika a u zadnjem minutu meča Grujičić matira golmana Bodirogu, šaljući loptu u vlastitu mrežu.

Rudar – Mladost (R) 2:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Rosić(4’), 1:1 Bojić(24), 2:1 Bojić(66 KU) 2:2 Grujučić (90 autogol).
Stadion: Gradski u Ugljeviku.