Goleada u Rogatici

09. maja 2016. 058.ba

FK Mladost - Podrinje 2

ROGATICA – U veoma interesantnoj i do kraja neuzvesnoj utakmici punoj preokreta fudbaleri Mladosti su zabeležili važnu pobedu u borbi za opstanak protiv žilave ekipe Proletera.

Rogatičani su mnogo bolje otvorili utakmicu i stigli pogocima Milije Rajaka u 21. i 28. minuta do vođstva od 2:0.

Gosti se nisu predavali pa su postigli pogodak u finišu prvog dela, tačnije u 40. minutu, a strelac je bio Lukić.

Proleter je bio opasniji i u nastavku utakmice i golovima Sekulića u 61. a potom i Mrkajića u 66. minutu prave preokret i stižu do prednosti 2:3.

Međutim, radost gostiju se nije ni stišala i samo što se pošlo sa centra Darko Rosić dovodi Rogatičane do izjednačenja u 67. minutu, bilo je 3:3.

Od tog trenutka igrači Mladosti su u potpunosti preuzeli inicijativu koju su krunisali pogotkom Miće Rajaka u 75. minutu za konačnih 4:3.

Mladost (R) – Proleter (D) 4:3 (2:1)

Strelci: 1:0 Mil.Rajak u 21; 2:0 Mil.Rajak u 28; 2:1 Lukić u 40; 2:2 Sekulić u 62; 2:3 Mrkonjić u 66; 3:3 Dar.Rosić u 67; 4:3 Mić.Rajka u 75. minutu.