Višegrađani osvojili 15 medalja na takmičenju na palama

22.05.2016.

Mladi karatisti iz Visegrada

VIŠEGRAD – Članovi Karate kluba “Drina” iz Višegrada osvojili su 15 medalja na Karate kupu održanom na Palama.

Na turniru, održanom juče, karatisti iz Višegrad osvojili su po šest zlatnih i srebrnih i tri bronzane medalje.

Trener Karate kluba “Drina” Nenad Lekanić rekao je Srni da je na Karate kupu učestvovalo 40 takmičara iz Višegrada uzrasnih kategorija do 13 godina u različitim disciplinama.

On je dodao da je na takmičenju bilo više od 500 takmičara i izrazio zadovoljstvo ostvarenim rezultatima.

Zlatne medalje osvojili su Lazar Jovanović, Gala Pajović, Marija Lekanić, Filip Rašević, Milan Novaković i Jovana Ćirović, a srebrne Ivana Pjevčević, Mia Antić, Veljko Janjić, Sara Pernat, Katarina Pavlović i Dejan Marić.

Bronzanim medaljama okitili su se Stefan Terzić, Filip Mršević i Anđela Simić.

Sa takmičarima su bili i treneri Nenad Lekanić i Obrad Gejak.