Mladost ostala drugoligaš

06.06.2016.

FK Mladost

ROGATICA – Trijumfom nad ekipom Jedinstva u Brodu, Mladost je i definitivno sačuvala drugoligaški status.

Tokom cijelog susreta vodila se izjednačena borba. U prvom dijelu oba tima su imal po par prilika ali su mreže mirovale.

U nastavku su gosti iz Rogatice bili agilniji naročito u finišu utakmice pa su tako i stigli do vođstva u 83. minutu, nakon jednog brzog kontranapada strijelac je bio Đurović.

Pet minuta kasnije najbolji akter ovog meča Slaviša Ujić je postigao lijep pogoda za konačan rezultat i veliko slavlje gostujućih igrača.

Jedinstvo (Br) – Mladost (R) 0:2 (0:0)

Strelci: 0:1 Đurović u 83, 0:2 Ujić u 88 min.Stadion u Brodcu.Gledlaca 50.Sudija.Vojislav Vuković(Brčko) Žuti kartoni:Makarić(Jedinstvo9Nešklović,Đurović i u8jićč(Mladost) Crveni karton: Danijel Mijatobvić u 88 min (drugi žuti karton)

Jedinstvo (Br): Gavrić,Makarić,Mijatović,Manojlović,Sekulić,Krstić,(od 60.min Gašević)Spasojević,Perić,Mitrović,Stajić,Ristić.

Mladost (R): Jolović,Bjelaković,Živković,Tadić(od 86 min.Klisura),Da.Rosić, Mil.Rajak,Đurović,Janjić,Nerić,Ujić.Nešković.

Igrač utakmice: Slaviša Ujić (Mladost).