Neriješeno u Rogatici

22.08.2016.
Foto arhiva

Foto arhiva

ROGATICA – Fudbaleri Mladosti sa novim trenerom Dankom Cerovićem i nekoliko novih igrača (Sekulić, Lukić, Bojat), nakon što su izgubili bodove u prvoj utakmici prvenstva 2016/2017. na gostovanju kod Ilićke 01 u Brčkom (1:0), nisu se proslavili ni u drugom kolu. Igrali su neriješeno sa novajlijom u ligi Guberom iz Srebrenice, čiji igrači su došli u Rogaticu s namjrom da što skuplje „prodaju“ svoju kožu i uspjeli su. Odnijeli su bod, ne svojom dobrom igrom, nego bunkerom i neefikasnošću domaćih igrača. Uz to, iskoristili su nesporazum Janjića i golmana Jolovića, postigli gol i otišli kući pjevajući.

MLADOST – GUBER 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Jevtić u 42, 1:1 Nerić u 55 minutu.
Stadion: Sportsko-rekreacioni centar u Rogatici
Gladalaca: – (Zabrana prisustva publike).
Sudija: Marko Taborin (Zvornik) 7,5
Žuti kartoni: Jolović, Obradović, Tadić (Mladost Rogatica), Marković, Jevtić (Guber).
Igrač utakmice: Aleksandar Milovanović (Guber) 8.

MLADOST (Rogatica): Jolović 6, Sekulić 6,5, Nešković 6,5, Obradović 6,5, Radović 6,5 (od 73 minuta Đurović -) Lukić 7, Janjić 6, Tadić 6,5 (od 75 minuta Ćaćić -), Nerić 6,5 (od 61 minuta Spajić -) Ujić 6,5, Bojat 7. Trener: Danko Cerović.

GUBER: Milovanović 8, Stanojević 6,5, Jašarević 6, Guzijan 6, Nedeljković 6, Marković 6,5, Smajlović 6,5, Ilić 6, Jevtić 6,5 (od 82 minuta Čelik -) Karić 6 (od 77 minuta Selimović -), Pavlović 6. Trener: Drago Radović.