Odbojkašice Stakorine poražene na svom terenu

19. februara 2017. 058.ba

ok-stakorina

ČAJNIČE – U sklopu četrnaestog kola prvenstva Republike Srpske, sinoć je u Čajniču u sali OŠ „Jovan Dučić“, pred velikim brojem gledalaca odigran uzbudljiv meč Stakorine protiv Ljubinja.

Čajnički prvoligaš izgubio je utakmicu na svom terenu rezultatom 2:3 od Ljubinja.

Prvi set dobile su odbojkašice Čajniča, nakon čega su gosti preokrenuli rezultat i pobjedili uzastopno dva seta. Ipak Čajničanke su borbeno nastupile i pobjedile četvrti set. Mlada ekipa iz Čajniča pružila je snažan otpor protivniku, ali to nije bilo dovoljno da priredi iznenađenje.

Iako to nije dovelo do pobjede Stakorinke su stajale čvrsto na zemlji.

Autor: Gordana Tadić