Slavlje Višegrađana na domaćem terenu

16.04.2017.

fk-drina-he

VIŠEGRAD – Fudbaleri „Drine HE“ svladali su na domaćem terenu u Višegradu ekipu „Mladosti“ iz Gacka sa 3:2 u 21. kolu Druge lige Republike Srpske (istok).

Ljubitelji fudbala u Višegradu imali su priliku da gledaju utakmicu sa puno golova, a prvi je mrežu zatresao Savić u 19. minutu. Samo četiri minuta kasnije isti igrač povećava prednost domaće ekipe na 2:0, da bi već u 26. minutu Nikolić smanjio na 2:1. Nije dugo trebalo gostima da izjednače, što su učinili golom Salatića u 30. minutu. Odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 88. minutu kada je Damjanović bio precizan sa bijele tačke za pobjedu Višegrađana.

Ovom pobjedom „Drina HE“ se popela na 14. mjesto na tabeli sa 23 boda, dok „Mladost“ zauzima 10. poziciju sa četiri boda manje.

Drina HE: Govedarica, Sekulić, Bojat, Pejović, Damjanović, Soldar (Krsmanović), Okuka (Marković), Jovanović, Jevđević, Mirković, Savić.

Mladost: Aničić, Bratić, Nikolić, Salatić, Goranović, Avdalović, Pušara, Delić (Bokić), Dubljević, Jokanović, Komnenić.