Fudbaleri Drine nadigrali Proleter

23.09.2017.

fk-drina-he

VIŠEGRAD – Naši fudbaleri su potpuno nadigrali ekipu „Proletera“, i rutinski pobijedili 4:0.

Treba napomenuti da trener Branislav Mutlak danas nije imao na raspolaganju napadača Jovanovića, te odlične igrače iz zadnje linije, Božića, Pejovića i Radovića, koji je dobio crveni karton u Bijeljini.

U 23. minutu prvi je radost Višegrađanima donio Lemez, koji je u glavom pogodio mrežu. Novi gol je stigao u u drugom poluvremenu, a ponovo je glavnu ulogu imao Lemez, ovog puta u 52. minutu.

Treći gol za plave postiže Okuka u 67, poslije odlične lopte Ujića.

Posljednji koji se na ovoj utakmici upisao, bio je štoper Sekulić u 89. minutu meča.

FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD – FK „PROLETER“ DVOROVI 4:0 (1:0)

DRINA: Ajder, Mučibabić, Lemez, Damjanović, Marković, Okuka (Tomić), Milović, Krsmanović (Jevđević), Savić, Ujić, Sekulić.

PROLETER: Simojlović, Omerbegić, Bogdanović, Vlačić, Crkvenjaš, Simeunović M., Sekulić (Borenović), Simeunović A. (Mrkajić), Jeftić, Ivanović, Čordić.