Fudbaleri Drine HE poraženi u Nevesinju

30.10.2017.

fk-drina-he

VIŠEGRAD – U 12. kolu Druge lige RS – istok Velež je danas u Nevesinju savladao Drinu iz Višegrada rezultatom 3:1. Susret na Gradskom stadionu odlučen je već u prvom poluvremenu kada su domaći postigli sva tri gola.

Nevesinjci su od početka nametnuli tempo sa lijepom pas igrom i upotrebljivim loptama za napadače. Golove su redom postizali Bakoč, Bratić i Prodanović.

Početkom drugog poluvremena sudija Stupić je, zbog oštrog starta, direktni crveni karton pokazao Raduloviću. Prestrogo isključenje nije mnogo poremetilo nevesinjsku ekipu. Istina, domaći su promijenili taktiku i zaigrali defanzivnije, ali gosti nisu uspijevali napraviti ozbiljnije prilike.

U samom finišu ekipa iz Višegrada ipak je postigla pogodak.

Prije početka utakmice na Gradskom stadionu odražan je minut ćutnje za preminulog dr Tripa Skočajića, člana uprave, bivšeg igrača i ljekara Veleža.