Nova pobjeda Drine HE

08. oktobra 2017. 058.ba

fk-drina-guber

VIŠEGRAD – U okviru devetog kola Druge lige Republike Srpske – grupa „Istok“, fudbelri Drine HE juče su pobijedili na svom terenu ekipu „Gubera“ iz Srebrenice, rezultatom 2:0.

Prvo poluvrijeme bilo je šansi na obje strane, a najbliži vođstvu domaći fudbaleri bili su, kada je Okuka šutirao pored gola u 17. minutu meča. „Guber“ je prijetio u prvom dijelu, ali ništa konkretno.

Prvi gol pada u 64. majstorija Slaviše Ujića iz slobodnog udarca za radost domaćina. Isti fudbaler, asistirao je Đorđu Jovanoviću za 2:0 u 66. minutu meča.

FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD – FK „GUBER“ SREBRENICA 2:0 (0:0)

DRINA HE: Ajder, Radović, Tomić, Marković, Milović, Okuka (u 89. minutu Jevđević), Jovanović (u 85. min. Baranac), Mirković, Krsmanović, Ujić (u 81. Mučibabić), Savić.

GUBER: Bogićević, Filipić (od 66. Merdžić), Jašarević, Ilić (od 86. Nalić), Borić, Jevtić, Avdić, Osmanović (od 46. Skejić), Janjić, Milošević, Ćirković.