Fudbaleri “Drine HE” poraženi u Brodcu

13.11.2017.

fk-drina-he

VIŠEGRAD – U 14. kolu Druge lige Republike Srpske – grupa „Istok“, fudbaleri “Drine HE” juče su u Brodcu poraženi od ekipe „Jedinstva“, rezultatom 3:2.

Poveli su gostujući fudbaleri preko mladog Nikole Baranca u 21. minutu. Pred kraj prvog poluvremena gosti dolaze do izjednačenja, a strijelac je Dalibor Jovanović. Defanzivac našeg tima Mladen Lemez je dobio drugi žuti u 40 minutu, i tako je trener Mutlak ostao sa deset igrača na terenu.

I pored 10 igrača, igrači Drine dolaze do novog vođstva u 56. minutu, a strijelac je Đorđe Jovanović.

Nakon sedam minuta, domaći ponovo dolaze do izjednačenja, a strijelac je Dejan Jovanović.

Konačan rezultat utakmice 3:2, postavlja rezervista Danijel Mijatović u 81. minutu meča.

FK „JEDINSTVO“ BRODAC – FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD 3:2 (1:1)

JEDINSTVO: Janjić, Krstić, Da. Jovanović, Spasojević, De. Jovanović, Ristić, D. Mitrović, Perić (od 46. minuta S. Jovanović), Kalajdzić, Maksić (od 61. min. Mijatović), N. Mitrović (od 46. min. Gašević).

DRINA: Ajder, Baranac, Mučibabić, Lemez, Damjanović, B. Ninković (od 70. min. Antić), Jovanović, Jevđević, D. Ninković, Tomić, Milović.