Novi poraz “Drine HE” na domaćem terenu

18.11.2017.

fk-drina-glasinac

VIŠEGRAD – Fudbaleri “Drine HE” zabilježili su i šesti poraz na svom terenu, u posljednjem susretu jesenjeg dijela 2017/18 sezone Druge lige Republike Srpske – grupa „Istok“. Slavili su fudbaleri „Glasinca“ iz Sokoca rezultatom 1:4.

Gosti su prvi poveli u 11. minutu, a strijelac je bio Marko Lizdek. Na 2:0 povisio je Aleksandar Pejanović u 35. dok je do kraja prvog poluvremena još jedan pogodak za goste dodao Dragan Nikolić u 42. minutu. Isti igrač je u 50. minutu postigao i drugi gol, četvrti za svoj tim.

Kapiten domeće ekipe Bojan Marković je postigao počasni pogodak u 81. minutu.

FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD – OFK „GLASINAC 2011“ SOKOLAC 1:4 (0:3)

DRINA: Ajder, Baranac, Mučibabić, D. Ninković (od 46. minuta Tomić), Damjanović, Marković, Jovanović, Mirković, Milović, Krsmanović, Ujić (od 74. min. B. Ninković).

GLASINAC: M. Pajević, Vujičić, Beatović, Ninković, P. Pajević, D. Nikolić, Lizdek, Arbinja, Kreštalica (od 55. min. S. Nikolić), Žugić, Pejanović.