Drina HE porazila Proleter u gostima

23.04.2018.

VIŠEGRAD – Fudbaleri Drine juče su upisali drugi vezani trijumf. Pobijedili su u gostima ekipu „Proletera” iz Dvorova rezultatom 2:3.

Izabranici Jadranka Janjića imali su već prednost na poluvremenu, a najzaslužniji je bio kapiten Bojan Marković koji je postigao dva gola u 20 i 40 minutu. Fudbaler ekipe iz Dvorova, Miloš Milaković, postigao je autogol u 65 minutu, i tako pomogao gostima da dođu do nove pobjede i važna tri boda.

Drina HE trenutno zauzima 13. poziciju na tabeli Druge lige Republike Srpske – grupa „Istok” sa 24 osvojena boda.

PROLETER – DRINA HE 2:3 (1:2)

Stadion Proletera.
Gledalaca: 50.
Sudija: Rade Aćimović (Zvornik).
Strijelci: 1:0 Marković u 16, 1:1 Marković u 20, 1:2 Marković u 40, 2:2 Maksimović u 54, 2:3 Milković (autogol) u 65.
Žuti kartoni: Omerbegić, Vlačić, Marković, Vanovac (Proleter), Okuka, Šimšić (Drina HE).

PROLETER: Simojlović, Sekulić (od 75. Gavranić), Maksimović, Milković (od 68. Simeunović), Omerbegić, Vlačić, Marković, Vanovac, Bogdanović, Ivanović, Čordić (od 30. Crkvenjaš).

DRINA HE: Tomić, Milović (od 90. Vuković),Pljevaljčić, Radović, Damjanović, Marković (od 87. Baranac), Okuka (od 89. Mitrašinović), Šimšić, Jevđović, Krsmanović, Spaić