Golman spasio goste

13.08.2018.

ROGATICA – Iako su u 44 minutu poveli sa 2:1 nespretnom intervencijom odbrane domaćina, gosti iz Nevesinja samo mogu zahvaliti danu golmana Miloša Zurovca što su otišli kući sa bodom koga su „otkinuli“ od danas boljeg u susretu sa rogatičkom Mladosti.

U za početak sezone dobroj igri Mladost je u većem dijelu utakmice bila nadmoćnija i prava je šteta što njeni igrači nisu postigli i taj pobjedonosni gol, a imali su nekoliko izglednih prilika. Ovako, ostaje žal za izgubljena dva boda. Priliku da ih nadoknade imaće već naredne nedjelje, kada će, u drugom kolu, ponovo biti domaćini, ali ovoga puta Slogi junajted. To bi bio i poklon proslavi krsne slave opštine Preobraženju Gospodnjem u čijem programu je i ovaj susret.

MLADOST (Rogatica) 2 (1)
VELEŽ (Nevesinje) 2 (1)

Strijelci: 1:0 Nerić u 2, 1:1 Prodanović u 44, 1:2 Milanović u 44, 2:2 Tošović u 49 minutu.
Stadion : SRC „9. januar“ u Rogatici
Gledalaca 100
Sudija: Goran Lakić (Brčko) 7
Žuti kartoni: Božović (Mladost Rogatica), Bakoč, Radulović (Velež).
Igrač utakmice: Nenad Tošović (Mladost Rogatica) 7,5

MLADOST (Rogatica): Karišik 6,5, J. Rajak 6,5, Mićo Rajak 7, Božović 7, Rosić 7, Ujić 7 (od 77 minuta Ristanović -), Mihajlović 6,5, Nerić 7, Tošović 7,5, D. Obradović 6,5 (od 46 minuta Šarenac 6,5), Miličević 6,5. Trener: Dragan Jovanović.

VELEŽ: Zurovac 7, Vučetić 6,5, Petković 7, Milanović 6,5, Prodanović 7, Vuković 6,5 (od 46 minuta Šarenac 6,5), Radulović 6,5, Mrkajić 6 (od 46 minuta Bakoč 6), Radović 6,5, Milidrag 6,5, Repović 6,5. Trener: Mijat Mišeljić.