Trijumf Stakorine nakon preokreta

09.09.2018.

ČAJNIČE – Danas je odigran meč 5. kola Druge lige Republike Srpske grupa “Istok” između “Stakorine” i “Bratstva” iz Bratunca.

Mnogobrojna publika je imala priliku da gleda dobar meč pun preokreta. Gosti su odlučili da igraju na kontre i polukontre što im se isplatilo već u prvom poluvremenu. Iskoristili su sporiju reakciju odbrane, i poveli 0-1.

Ovo je unijelo dodatnu nervozu u već nervozni čajnički tim. Drugo poluvrijeme vrijeme nam je donijelo već mnogo bolju igru domaćeg tima. Ipak nije sve krenulo kako treba. Odlične prilike su propustili Gigović i Dačević. I nakon što je sudija umjesto na bijelu tačku pokazao drugi žuti karton Jovici Dačeviću, činilo se da je sve izgubljeno. No, čajnički fudbaleri su se trgli, zaigrali još bolje i brzo je uslijedio preokret. Prvo je pogodio sa bijele tačke Radenko Pjević. Onda je veteran i legenda kluba Rade Todorović pogodio sa velike distance. Tačku na i, za konačnih 3-1 stavio je odlični Nemanja Gigović.