Sjajna Stakorina

21.04.2019.

ČAJNIČE – U lokalnom derbiju Druge lige Republike Srpske grupa “Istok” danas su fudbaleri Stakorine dočekali na svom terenu Mladost iz Rogatice. Domaći su odigrali možda i najbolji meč u proljećnom dijelu. Napadi su se ređali jedan za drugim. Ali falilo je malo sreće. Jovica Dačević trenutno možda i najbolji igrač lige je iz slobodnog udarca pogodio sjajno tukao, golman gostiju je bio nemoćan, ali prečka je spriječila vodstvo domaćih. Ipak samo par minuta kasnije Dačević se igrao sa odbranom gostiju i gotovo iz mrtvog ugla kroz noge golmanu je postigao gol za 1-0.

Dok kraja prvog polivremena je Stakorina je kontrolisala meč konstantno prijeteći golu Mladosti.

U nastavku utakmice čajnički tim je nastavio da dominira i tačku na i stavio je mladi Ognjen Ristanovic za konačnih i sigurnih 2-0.