Milići ostali neporaženi u Čajniču

RS Sport - 10. aprila 2012. 058.ba

FK Stakorina

ČAJNIČE – U derbiju začelja Stakorina i Milići su podijeli po jedan bod odigravši 1:1. U utakmici koja je obilovala s puno prilika na obije strane briljirao je gostujući golman Goran Jović i sigurno je najzaslužniji što je njegova ekipa u grčevitoj borbi za opstanak neporažena preskočila vruće gostovanje u Čajniču.

Povela je Stakorina pogotkom Dragana Nikolića u 68. minuti, a gosti do izjednačenja stižu u 79. minuti i to nakon solo akcije Zorana Majstorovića, nakon čega je omogućio Darku Bojaniću da skrene loptu u mrežu za konačnih 1:1.

U sljedećem kolu Stakorina je ponovo domaćin, ovog puta ugostiće ekipu Jedinstva iz Brodca, dok će Milići na svom stadionu dočekati Mladost iz Rogatice.