Rudo Sport - 19. septembra 2014. 058.ba

FK Rudo

RUDO – U okviru posljednjeg kola jesenjeg dijela Regionalne lige grupa „Jug“ u Rudom su se sastale ekipe FK „Rudo“ i FK „Stakorine“ iz Čajniča.

Pred oko 300 gledalaca Ruđani su deklasirali ekipu Stakorine rezultatom 5:1.

Ruđani su već u prvom poluvremenu riješile pobjednika utakmice, jer su do 40. minuta vodili sa 4:0. Do kraja utakmice viđen je po jedan gol za domaćina i gosta.

Strijelci za FK „Rudo“ su bili Janićijević u 34. i 40., Cerović u 13., Bradonjić u 25., i Mikavica u 64. minutu.

Trener Željko Bradonjić je sa svojom mladom ekipom protutnjao kao brzi voz kroz jesenji dio Regionalne lige sa skorom od 13 bodova i gol razlikom 15:3.

Ruđani ako nastave u proljeće sa ovakom ubjedljivom igrom, plasman u 2. ligu biće veoma izvjestan.