Drina ubjedljiva protiv Proletera

03. oktobra 2020. 058.ba

VIŠEGRAD – Fudbaleri Drine danas su na svom terenu pobijedili ekipu Proletera iz Dvorova, rezultatom 3:0, u prvoj utakmici devetog kola Druge lige Republike Srpske – grupa Istok.

Het-trik je postigao ponajbolji igrač našeg tima, Dalibor Damjanović u 33. 53. i 69. minutu meča.

Odigrane su četiri utakmice devetog kola, a naš klub se nalazi na šestom mjestu (sa još četiri ekipe) sa 13 bodova, uz učinak četiri pobjede, jedan remi i četiri poraza.

U narednom kolu, tim Jadranka Janjića, dočekaće na svom terenu ekipu Vlasenice iz ovog grada.

Imali smo priliku danas da u 77. minutu svjedočimo povratak jednog od najvećih talenata našeg kluba. Pored ovoga, imali smo i jednog debitanta. Naravno da je riječ o Aleksandru Miloviću, nekadašnjem krilu našeg prvog tima, i čovjeku koji trenutno sa velikim uspjehom obavlja funkciju trenera naših pionira. Današnji debitant je Đorđe Blagojević, član naše kadetske selekcije. Blagojević igra na poziciji desnog beka, i nedavno je postigao dva gola za svoj kadetski tim.

Pratite nas na FACEBOOKU
Zatvori

Komentari:

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i 058.ba ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Komentari sa takvim sadržajem biće izbrisani, a lažni profili biće banovani.