Cicibanke prvakinje “RS”

13.09.2021.

ROGATICA – Na Pojedinačnom Atletskom Cicibanskom Prvenstvu “RS” održanom u Banja Luci, Cicibanska ekipa SAK “Rogatica” osvojila je tri titule Prvaka “RS”.

Zlatom su zasijali Anja Bojat u skoku u dalj i Despet Đurđina u skoku u vis.

Takođe Rogatička ženska štafeta 4x50m ostvarila je veliki uspjeh osvajanjem prvog zlatnog odlikovanja.

Bojat Vanja, Bakmaz Marija, Despet Đrđina, Bojat Anja uspjele su pobijediti protivnika i zasjati sjajnom medaljom.

Anja Bojat je osvojila drugo mjesto u takmičenju u kategoriji na 60m, dok je treće mjesto u skoku u dalj pripalo Despet Đurđini.

Zapažene nastupe imali su i Okilj Andrea u bacanju kugle i Lubarda Dimitrije u skoku u dalj.

Trener kluba Dejan Mićević, rekao je da je očekivao ove titule, jer su sa ovakvim uspjesima još jednom su djeca ovog kluba dokazala da za budućnost atletike, kao pojedinačnog sporta ne treba brinuti.