Drina HE uspješnija od Crvene zemlje

18.09.2011.

Drina HEFudbaleri višegradske Drine upisali su nova tri boda pošto su na svom terenu više nego zasluženo savladali ekipu Crvene zemlje iz Nove Vesi sa 2:1.

Domaći su u vođstvo došli u petom minutu kada je loptu sa lijeve strane ubacio Branislav Mutlak. Nikola Pavlović odigrao je povratnu loptu za Aleksandra Soldara za 1:0. Dvanaest minuta kasnije već je bilo 2:0 za Višegrađane. Slobodan udarac sa preko 30 metara izveo je Mutlak, pred golom gostiju najbolje se snalazi Soldar i po drugi put trese mrežu gostiju. Ekipa Crvene zemlje smanjila je rezultat u 39. minutu kada je igrač gostiju Spasoje Savkić iskoristio uspavanost domaće odbran i savladao čuvara mreže Višegrađana Govedaricu.

DRINA HE – CRVENA ZEMLJA 2:1 (2:1)

Strijelci: Soldar u 5. i 17. minutu (Drina HE); Savkić u 39. minutu (Crvena zemlja).
Stadion: Gradski.