Karatisti stekli plasman za kup RS

16. oktobra 2011. 058.ba

Karate Bileća 2011

ROGATICA – U Bileći 15.10.2011.god. (subota) održan je regionalni kup karate saveza za pionire, nade u katama i borbama pojedinačno.

Mladi karatisi karate kluba „Rogatica“ osvojili su 8 medalja i tako stekli plasman za kup RS koji se održava sledećeg vikenda, a oni su:
Zlatna medalja: Jagodić Jelica (borbe pojedinačno), Gluhović Glorija (kate pojedinačno)
Srebrena medalja: Drašković Aleksandra (borbe pojedinačno), Jagodić Jelica (kate pojedinačno)
Bronzana medalja: Rajak Anja (borbe pojedinačno), Kadlec Milan (kate pojedinačno), Delić Dragana koja je osvojila 2 treća mjesta u katama i borbama pojedinačno.

Autor: Predrag Ujić

Rođen u Rogatici gdje je završio osnovnu i srednju školu. Diplomu inžinjera poslovne informatike stekao na Univerzitetu "Sinergija" u Višegradu. Živi i radi u Rogatici.