Sloga odnijela 3 boda iz Višegrada

29.10.2011.

Drina-HE

VIŠEGRAD – Derbi utakmica između višegradske Drine HE i dobojske Sloge na kraju je pripala dobojlijama. Domaći su u vođstvo došli u petom minutu. Korner sa lijeve strane izveo je Branislav Mutlak, a Ivan Mirković zatresao mrežu gostiju. Gosti iz Doboja su od izjednačenja došli u 40. minutu iz jedanaesterca preko Borislava Lukića. Od 43-minuta obe ekipe igrale su sa desetoricom pošto su po drugi žuti karton dobili igrač domaćih Mutlak, i gostiju Prodanović. U samom finišu prvog poluvremena Sloga okreće rezultat. Grešku domaćeg golmana Danila Govedarice koristi Alekdsandar Kršić za 1:2. Od 65. minuta domaći su ostali sa devet igrača pošto je crveni karton dobio kapiten višegrađana Pavlović. Igrao se 77. minut kada su i gosti ostali sa devet igrača na terenu pošto je drugi žuti karton dobio Veselinović. Tačku na ovu utakmicu stavio je Kršić svojim drugim golom u 88. minutu susreta.

Drina HE – Sloga 1:3 (1:2)

Strelci: 1:0 Mirković u 5., 1:1 Lukić u 40., 1:2 Kršić u 45, i 1:3 Kršić u 88.minutu, Stadion: Gradski, Gledalaca: 400, Sudija: Oliver Ostojić (Bijeljina) 7, žuti kartoni: B.Jevđević, Mutlak, Govedarica, Mirković (Drina HE) Podanović, Veselinović (Sloga), Crveni karton: Pavlović

DRINA HE: Govedarica 7, Bojat 6,5, Mirković 7, Pavlović 7, Marković 7,5, Pljevaljčić 6,5, Damjanović 6,5 (od 61. minuta Tešević 6,5), Mutlak – Milović 7 (od 68. minuta S. Jevđević 6,5), Soldar 6 ( od 46. minuta Guzina 6,5)

SLOGA: Trogrlić 7, Dobrić 6,5, Prodanović  – Kršić 7,5 (od 88.minuta R. Ristić) Knežević 7, Lukić 7 (od 90. minuta Janković), Pejić 75, Dujković 7, Veselinović 6, Mujičić 6,5, Rikanović 7 ( od 82. minuta S. Ristić)

IGRAČ UTAKMICE: Aleksandar Kršić (Sloga) 7,5