“Stakorini” nova tri boda i zlatna sredina na tabeli

10.10.2011.

F.K. "Stakorina" Čajniče i F.K. "Lokomotiva" Brčko

ČAJNIČE- Na stadionu “Rakovice” u Čajniču, F.K. “Stakorina” ugostila je “Lokomotivu” iz Brčkog, te zabilježila pobjedu nad gostujućim timom, rezultatom 2:1 .

Borba za opstanak u drugoj ligi, potvrdjena je na jučerašnjoj utakmici u 11 minutu pogotkom Ćevriza, kojim je “Stakorina” povela, rezultatom 1:0 .

Medjutim, vodjstvo “Stakorine”, nije obeshrabrilo gostujuću “Lokomotivu”, koja je u 31 minutu prvog poluvremena izjednačila rezultat, pogotkom Ćumurovića. Prvo poluvrijeme ove utakmice, završeno je neriješenim rezultatom 1:1 .

U drugo poluvrijeme, igrači “Stakorine” ušli su dosta ofanzivnije, sa napadima na gol protivnika. Šezdeseti minut utakmice, donio je “Stakorini” drugi pogodak, a loptu u mrežu, sproveo je Gigović.

Utakmica je završena rezultatom 2:1 za domaći tim. Ovom pobjedom F.K. “Stakorina” sa osvojena tri boda, osigurala je mjesto u sredini tabele i opstanak u drugoj ligi.