FK „Mladost“ – FK „Proleter“ 3:0

06. novembra 2011. 058.ba

ROGATICA – Danas je u Rogatici odigrana poslednja utakmica jesenje sezone druge lige istok Republike Srpske,između domaćina FK „Mladost“ i gostujuće ekipe FK „Proleter“ iz Dvorova.

„Mladost“ je povela već u 12 minutu golom Bojana Obradovića i sa tim rezultatom se završilo prvo poluvrijeme.U drugom poluvremenu domaća ekipa je imala inicijativu a trud se isplatio u zadnjim minutima meča kad je Siniša Tadić pogodcima u osamdeset osmom i osamdeset devetom minutu postigao golove i doveo „Mladost“ do pobjede od 3:0.

Igrač utakmice bio je Siniša Bjelaković.Ova pobjeda domaćoj ekipi obezbjeđu mjesto u sredini tabele druge lige istok RS i sigurno sa olakšanjem dočekati proljetni dio prvenstva.

Autor: Predrag Ujić

Rođen u Rogatici gdje je završio osnovnu i srednju školu. Diplomu inžinjera poslovne informatike stekao na Univerzitetu "Sinergija" u Višegradu. Živi i radi u Rogatici.