Fudbaleri „Stakorine“ slavili pobjedu

07. novembra 2011. 058.ba

FK Stakorina

ČAJNIČE – U poslednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Druge lige „Istok“, fudbaleri „Stakorine“ su na juče odigranoj utakmici savladali velikog favorita „Mladost“ iz Bogutovog sela, rezultatom 2:1.

„Stakorina“ je povela već u prvom minutu utakmice, posle centarąuta Todorovića, a najbolje se snaąao Pjević i glavom sa 5 metara doveo je „Stakorinu u vodjstvo…

Igrao se četvrti minut, kada je Todorović efektno izveo slobodan udarac sa 25 metara i tako donio prednost „Stakorini“ od 2:0.

Gosti su uspjeli ublaľiti poraz i prednost „Stakorine“ u tridesetom minutu, ąto je bio i konačan rezultat utakmice „Stakorina“ – „Mladost“, 2:1.

Autor: Miroslava Perendija

Rodjena je u Čajniču, gdje je završila osnovnu i srednju školu. Fakultet Političkih nauka završila je u Banja Luci, gdje je stekla zvanje diplomirani novinar. Radi kao novinar – dopisnik za dnevne novine Dan RS i Radio Foča. Urednik je mjesečnog izdanja Biltena – „Mi volimo Čajniče“.