Pobjeda fudbalera Drine HE

31. marta 2012. 058.ba

Drina-HE

VIŠEGRAD – Fudbaleri višegradske Drine HE savladali su kao gosti u Laktašima istoimeni domaći sastav rezultatom 2:1, u utakmici 17. kola Prve lige RS.

Višegrađane je u vođstvo doveo Jevđević u 32. minutu. U finišu prvog poluvremena u 45. minutu iz jedanaesterca Milović je donio novu radost višegrađanima. Domaći sastav je samo uspio da umanji poraz golom Paripovića u 63. minutu.

Ekipa Drine trenutno ima 29 osvojenih bodova, i dijeli prvo mjesto sa ekipama Radnika i dobojske Sloge.

U narednom kolu ekipa Drine HE dočekuje na svom terenu ekipu Podrinja iz Janje.

Autor: Danko Jevđević

Rođen u Foči, živio u Goraždu. Sada živi i radi u Višegradu. Preko 10 godina radi u medijima. Trenutno radi kao dopisnik RTRS-a i Sportskog žurnala sa područja višegradske opštine.