Poraz Varde HE u Mrkonjić Gradu

28.03.2012.

KK Varda HE

VIŠEGRAD – Drugo kolo Lige 6 zaključeno je večeras pobjedom Mladosti u Mrkonjić Gradu nad Vardom HE (67:55).

Bila je ovo prva pobjeda Mladostaša u ovogodišnjem izdanju “šestice” i to nad timom Varde, koji je na otvorenju drugog dijela sezone ostvario bitnu pobjedu nad Čapljinom.

Na pragu iznenađenja bili su i ovaj put, jer su protiv domaćina na poluvremenu vodili sa 5 razlike (31:36). Nakon što su ubacili samo 8 koševa u trećoj (18:8) i 11 u zadnjoj četvrtini (18:11) ipak su morali priznati poraz protiv tima Gorana Sladojevića.

Lerić je u pobjedničkom sastavu bio najbolji sa 16 poena i 14 skokova. Ivanić je dodao 17 uz 5 asistencija, Hasandić 10. U timu Varde, Marković 11 poena, 10 skokova i 5 asistencija. Mičeta je dodao 9 i Đurđević 8 poena.