Fudbaleri Sutjeske savladali Mladost u gostima

FK Sutjeska - 01. aprila 2012. 058.ba

Nikola Mojović

Mladost – Sutjeska 1:2 (1:2)

FOČA – U utakmici 17. kola Prve lige RS-a fudbaleri Sutjeske su na gostovanju u Gacku, savaladali domaću ekipu Mladosti rezultatom 2:1, čime su smanjili zaostatak nad vodećom Slogom na 4 boda i zadržali realne šanse da se plasiraju u Premijer ligu BiH.

Golove za Sutjesku su postigli Nikola Mojović i Neđo Šuka, a jedini pogodak za ekipu domaćina je postigao Novica Vico.

Sutjeska je od 64. minuta igrala sa igračem manje zbog isključenja Dejana Tasića.

Gostujuća ekipa Sutjeske je mogla nanijeti i ubjedljiviji poraz domaćinu da je u 71. minutu Nikola Mojović bio precizniji sa bijele tačke.

Narednog vikenda se u Foči igra derbi 18. kola Prve lige RS-a u kome ekipa Sutjeske dočekuje drugoplasiranu ekipu Radnika.