Rezultati trećeg dana MOSI

14. jula 2012. 058.ba

MOSI Berane 2012

KOŠARKA

Muškarci: Kosjerić – B.Bašta 40 – 39; B.Polje – Prijepolje 41 – 44; Pljevlja – N.Varoš 43 – 42; Rogatica – Priboj – 0 – 20 – službeno; Čajniče – Sokolac 32 -38; B. Polje – Rogatica , nije igrano; Sokolac – Pljevlja – 48 -56; B. Polje – Čajetina – 39 -48.

Žene: Kolašin – B. Polje 20 -31; B. Polje – Prijepolje 31-37; Prijepolje, bronzana medalja; Pljevlja –Požega – 28 -42; Pljevlja – srebro; Požega – zlato;

RUKOMET

Muškarci: Plav – Andrijevica – 16 -23; Berane – N. Varoš – 22 – 17; Prijepolje – B.Bašta – 27-18; N. Varoš – Plav- 34 -25; Andijevica – Berane – 0-10 službeno;

Žene: Prijepolje – Berane – 14-18

ODBOJKA

Muškarci: Berane – Prijepolje – 0-2; Pljevlja – N.Pazar – 0-2;

Žene: Rudo-Bijelo Polje – 2-0; N. Varoš – Rogatica- 0-2; Prijepolje – Pljevlja 2-1; B.Bašta – Višegrad – 0-2; Kolašin – Sokolac -0-2; Čajetina – B. Bašta – 2-0

STONI TENIS

Muškarci: Kosjerić – Prijepolje – 0-4; Ivanjica – Berane – 0 -4; N.Varoš – Andrijevica- 4-1;  N. Goražde – Foča – 0-4; Sokolac – B.Polje -0 -4; Rogatica – Mojkovac – 0-4

Žene: Rogatica – Foča – 0 -4; Nova Varoš – Prijepolje – 4- 0; Foča – N.Varoš  4-0

FUDBAL

B. Polje – Kolašin – 3-0; Čajetina – Plav – 3-1

MALI FUDBAL

Sokolac – Andrijevica  2-5; Ivanjica – Rogatica 2-2; Kolašin – Plav 0-1; Berane –N. Varoš 3-2; Mojkovac – Bijelo Polje 1 -4; N. Goražde – Prijepolje 2 – 8

TENIS

Andrijevica – Čajetina , igraju za prvo mjesto; B. Polje –  B. Bašta, za treće mjesto

ATLETIKA

200 metara – muškarci, 1. Luka Rakić (Bijelo Polje); 2. Strahinja Jovančević (Berane); 3. Šćepan Ćetković (B.Polje)

200 metara-  žene, 1. Bojana Toroman ( Priboj); 2. Kristina Radivojević (Prijepole); 3. Kristina Dubak (Prijepolje)

3000 metara – muškarci, 1. Goran Miličić (B. Polje); 2. Kristijan Stošić (Užice); 3. Muamer Hasanović ( N. Pazar)

Štafeta 4X100 –  muškarci, 1. Berane; 2. B. Polje; 3. B. Bašta

Štafeta 4×100 – žene, 1. B. Polje; 2. Priboj; 3. Berane

Troskok –  muškarci, 1. Jovančević Strahinja (Berane); 2. Kastratović Aleksandar (Andrijevica); 3. Rajković Dragoje ( Berane)

Skok u dalj-  žene, 1. Tanja Marković (Rogatica), 5,88, rekord, 2. Anđela Drobnjak (B. Polje); 3. Danijela Pešić (Berane)

Skok u vis –  muškarci, 1. Božidar Marković (B. Bašta), 2. Igor Raolić (Priboj), 3. Ilija Cvijetić (Sokolac)

Disk – muškarci, 1. Ivan Kukuličić (Berane), 2. Milan Curović (Sokolac), 3. Ratko Đurović (Sokolac)

Koplje – muškarci, Ratko Đurović (Sokolac); 2. Nikola Zindović (Mojkovac), 3. Ognjen Kasalica (B. Polje)

Ukupan plasman, ekipno – muškarci: 1. Berane; 2. Bijelo Polje; 3. Sokolac;
žene: 1.  B. Polje; 2. Priboj; 3. Sokolac

ŠAH, 1. kolo

Prijepolje – Priboj 4-2; Bajina Bašta – Berane 2,5 – 3,5; Mojkovac – B. Polje 1-5; Plav – slobodan

BICIKLIZAM, staza, 3, 3 km

1. Goran Cerović (B.Polje); 2. Dragan Jašović ( Kolašin); 3. Emir Ramović (B. Polje)
Ekipni plasman: 1. B. Polje; 2. Berane; 3. N. Pazar

PLANINARSTVO ( staza 7 kilometara)

muškarci: 1. Berane; 2. Sokolac; 3. Mojkovac
žene: 1. Berane; 2. Mojkovac; 3. Pljevlja

Pratite nas na FACEBOOKU
Zatvori

Komentari:

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i 058.ba ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Komentari sa takvim sadržajem biće izbrisani, a lažni profili biće banovani.

Povezane teme: