Drina HE na svom terenu igrala neriješeno, 1:1, sa Borcom iz Šamca

02.09.2012.

Drina HE - Borac

DRINA HE I DALjE BEZ POBJEDE

VIŠEGRAD – Fudbaleri Drine HE ni nakon 4. prvenstvenog kola nisu osjetili slast pobjede. U ravnopravnoj igri sa solidnom ekipom Borca iz Šamca, pred oko 200 gledalaca, igrali su neriješeno 1:1.

Domaći fudbaleri krenuli su ofanzivno, ali ih je u 12 minutu iz jedne kontre iznenadio Arsić, tako da su gosti na samom otvaranju utakmice dali do znanja da neće biti lak protivnik.

Igrao se posljednji minut prvog poluvremena kada se pred šesnaestercom gostiju najbolje snašao Soldar, tako da se na odmor otišlo sa neriješenim rezultatom 1:1.

I u nastavku domaći fudbaleri igraju ofanzivno, stvaraju brojne šanse ali sa neefikasnom završnicom, a gosti organizuju povremene kontranapade.

U 62 minutu sudija Velibor Vidaković svira penal, nakon faula nad Milovićem, koji sa bijele tačke nije uspio savladati gostujućeg golmana Lukića.

Žute kartone kod gostiju dobili su Stanković i Zorić, a kod Drine HE Guzina.

Uslovi za igru su bili idealni jer je ovo bila prva utakmica na novoj travnatoj podlozi, nakon nedavne kompletne rekonstrukcije Gradskog stadiona u Višegradu.