VIII memorijalni košarkaški turnir „Rade Stanimirović“

19. septembra 2012. 058.ba

KK Varda - 40 godina

Poštovani prijatelji,

nastavljamo dio planiranih aktivnosti obilježavanja 40 godina zvaničnog postojanja KK „VARDA-HE“ Višegrad.

21. i 22. septembra 2012.g., u gradskoj dvorani u Višegradu, održaće se VIII memorijalni košarkaški turnir „Rade Stanimirović“, u čast i sjećanje na dragog košarkaša našeg kluba, tragično stradalog u poslednjem ratu.

Na turniru učestvuju KK „Mladost“ Mrkonjić grad, KK „Leotar“ Trebinje, KK „Sloboda“ Užice i domaćin KK „Varda-HE“ Višegrad. Takođe, dan posle turnira pioniri KK „Varda-HE“ odigraće svoju prvenstvenu utakmicu.

Program turnira:

PETAK, 21.09.’12.g.:
17:30 KK „Mladost“ Mrkonjić grad – KK „Sloboda“ Užice
19:00 Zvanično otvaranje turnira, sa gostima
19:30 KK „Varda-HE“ Višegrad – KK „Leotar“ Trebinje

SUBOTA, 22.09.’12.g.:
11:00 Polaganje cvijeća na grob našeg Rada Stanimirovića
17:30 Utakmica za 3. mjesto
19:00 Uručivanje zahvalnica prijateljima i bivšim članovima KK „Varda-HE“
19:15 Kratko predstavljanje dosadašnjeg istorijata kluba
19:30 FINALNA utakmica turnira
21:00 Zvanično zatvaranje turnira

NEDELJA, 23.09.’12.g.:
Prvenstvena utakmica za PIONIRE
13:00 KK „VARDA-HE“ Višegrad – KK „Three points“ Pale

 

Podsjećamo širu javnost:
U okviru aktivnosti obilježavanja 40 godina zvaničnog postojanja kluba, na inicijativu KK „VARDA-HE“ a uz pomoć prijatelja kluba, g-dina Kusturice i g-dina Dodika, odigran je revijalni meč između KK „Partizana“ i KK „Igokee“. To je bila velika čast za naš klub i potvrda dobrog rada. Ovom prilikom se zahvaljujemo i svim gledaocima i navijačima koji su takođe doprinijeli da to bude spektakl o kome će Višegrad dugo pričati.

U našem skromnom klubu, poslednjih par godina, ugostili smo 3 evropska šampiona!
U redovnim nastupima bila je tu „Bosna“, 2009.g. bio je tu „Panatinaikos“, 2012.g. bio je tu „Partizan“…

Ni mnogo veći klubovi ni gradovi se ne mogu pohvaliti time! Na to smo, zajedno sa vama, veoma ponosni!

Hvala što nas podržavate i pratite! Idemo dalje…

Darko Andrić
predsjednik
KK „VARDA-HE“
Višegrad

Pratite nas na FACEBOOKU
Zatvori

Komentari:

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i 058.ba ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Komentari sa takvim sadržajem biće izbrisani, a lažni profili biće banovani.

Oznake: , , , ,