Drina HE – Drina (Z) 2:1

13.10.2012.

FK Drina HE

VIŠEGRAD – Fudbaleri višegradske Drine uknjižili su nova tri boda pošto su na svom terenu rezultatom 2:1 savladali zvorničku Drinu.

Domaći su došli u vođstvo u 17. minutu preko Dalibora Damjanovića. Sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Gedeon Guzina efektnim golom sa 25 metara.

Gosti iz Zvornika uspjeli su da ublaže poraz u 64. minutu kada je Vlado Ivanović uspeo da iskoristi neopreznost odbrane domaćih.

DRINA HE – DRINA (Z) 2:1 (2:0)

Strelci: Damjanović u 17. i Guzina u 24. minutu za Drinu HE, a Ivanović u 64. minutu za Drinu (Z).
Stadion: Gradski.
Gledalca: 250.
Sudija: Zoran Soknić (Istočno Sarajevo) 8.
Žuti kartoni: Bojat i Pljevaljčić (Drina HE) i Lazarević i Nikolić (Drina Z.).

DRINA HE: Govedarica 7,5, Bojat 7,5, Jevđević 7, Pavlović 7,5, Iv.Mirković 7,5, Ig.Mirković 7,5, Marković 7,5, Pljevaljčić 7 (od 85. minuta Milović-), Guzina 8 (od 77.minuta Šimšić-), Ml.Tešević 7 (od 66.minuta Soldar-), Damjanović 8.

DRINA (Z): Maksimović 6,5, Sredojević 6,5, Simić 6, Lazarević 6,5, Ivanović 7, Zdravković 6,5, Kikić 7, Đurić 6,5 (od 75. minuta Stevanović-), Nikolić 7, Vasić 6,5 (od 63. minuta Suljić 6), Ilić 7.

IGRAČ UTAKMICE: Dalibor Damjanović (Drina HE).