FK „Stakorina“- FK „Gorica“ 4:2

02. новембра 2012. 058.ba

FK. "Stakorina"

ČAJNIČE – Na stadionu „Rakovice“ u Čajniču 25. novembra „Stakorina“ je ugostila na svom terenu FK „Goricu“ iz Pučile, nad kojom je ostvarila pobjedu rezultatom 4:2.

Na samom početku prvog poluvremena, „Stakorina“ je povela golom Furtule, no medjutim već u osmom minutu utakmice, izjednačenje rezultata postigao je Kunovac. Prvo poluvrijeme dalo je odličan tok utakmice i pet golova. Na iznenadjenje navijača, gostujući tim postiže pogodak u sedamnaestom minutu preko Lazića. Ubrzo je uslijedio veliki pritisak domaćih fudbalera, a do preokreta i izjednačenja rezultata, dolazi u 23 minutu utakmice. U poslednjem minutu prvog poluvremena „Stakorina“ dolazi do vodjstva 3:2, pogodkom Katane i ovim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

U veoma teškim vremenskim uslovima, počelo je i drugo poluvrijeme, što nije spriječilo domaći tim da stvori više šansi, da bi u 72 minutu, Tadić „Stakorinu“ doveo do čvrste pobjede od 4:2.

– „Sa ovom pobjedom FK „Stakorina“ se približila sredini tabele i luci spasa, što je i osnovni cilj Uprave Kluba u ovoj godini“, istakao je trener FK „Stakorina“ Miroslav Furtula.

Autor: Miroslava Perendija

Rodjena je u Čajniču, gdje je završila osnovnu i srednju školu. Fakultet Političkih nauka završila je u Banja Luci, gdje je stekla zvanje diplomirani novinar. Radi kao novinar – dopisnik za dnevne novine Dan RS i Radio Foča. Urednik je mjesečnog izdanja Biltena – „Mi volimo Čajniče“.