Rezultati utakmica petog kola Božićnog turnira [TABELE]

31. decembra 2012. 058.ba

19 Božićni turnir u Višegradu

VIŠEGRAD – Rezultati utakmica petog kola odigranih u nedelju 30. decembra 2012. godine.

GRUPA A

As-prevoz Bajina Bašta – Srednja škola„Ivo Andrić“ 8:1
(Savić, Jokić 2, Vidović 4, Đokić – Karganović)

Export-import „Ikonić“ Rogatica – BORS 1:4
( Ikonić – Soldar, Uljar, Damjanović, Guzina)

Slobodna ekipa Bambi soko

TABELA

1. BORS 4 4 0 0 20:6 12
2. As-prevoz Bajina Bašta 4 3 0 1 18:5 9
3. Exp-imp.„Ikonić“Rogatica 4 2 0 2 8:9 6
4. Bambi soko 4 0 1 3 9:20 1
5. Srednja škola„Ivo Andrić“ 4 0 1 3 7:27 1

GRUPA B

Caffe „Iceberg“ Sokolac – Dental servis 3:4
(Amović 2, Jolović – Tripković, Savić, Božić, Mučibabić)

Sportska kladionica „Bet live“ – Metal logistic Beograd 2:3
(Sekulić, Lozo – Tešević, Pavlović, Ujić)

Slobodna ekipa Bartula

TABELA

1.Metal logistic Beograd 4 4 0 0 12:4 12
2.Dental servis 4 3 0 1 16:7 9
3.Caffe „Iceberg“ Sokolac 4 2 0 2 11:7 6
4.Sportska kladionica „Betlive“ 3 1 0 2 7:5 3
5.Bartula 4 0 0 4 4:26 0

GRUPA C

Sloboda 94 Užice – Unis-usha 0:3, p.f.

Pipići Novo Goražde – Astra kladionica Rudo 1:5
(Milović – Glavonjić 5)

Slobodna ekipa SUR „Dva brata“ Štrpci

TABELA

1. Astra kladionica Rudo 4 3 1 0 16:5 10
2. SUR „Dva brata“ Štrpci 4 3 1 0 19:9 10
3. Pipići Novo Goražde 4 2 0 2 13:14 6
4. Unis-usha 4 1 0 3 10:22 3
5. Sloboda 94 Užice 4 0 0 4 4:12 0

GRUPA D

Vizion Rogatica – Demis 7:3
(Rosić 2, Đurović 3, Mitrović, Gvozdenac – Milošević, N. Vidaković 2)

Čajniče – Adria 0:3, p.f.

Slobodna ekipa Majdov Mesići

TABELA

1. Majdov Mesići 4 3 1 0 14:8 10
2. Vizion Rogatica 4 3 0 1 18:10 9
3. Adria 4 1 2 1 8:7 5
4. Demis 4 1 1 2 11:14 4
5. Čajniče 4 0 0 4 4:16 0

PAUZA 31. DECEMBAR i 01. JANUAR

ČETVRTFINALE – SRIJEDA, 02. JANUAR 2013. GODINE

17.00 (1A-2B) BORS – Dental servis
17.40 (1B – 2A) Metal logistic Beograd – As-prevoz Bajina Bašta
18.20 (1C-2D) Astra kladionica Rudo – Vizion Rogatica
19.00 (1D-2C) Majdov Mesići – SUR „Dva brata“ Štrpci

POLUFINALE – ČETVRTAK, 03. JANUAR 2013. GODINE

18.00 (1A-2B) – (1B-2A)
18.50 (1C-2D) – (1D-2C)

Od 16.00 časova igraju se polufinalne utakmice u konkurenciji pionira
Od 17.00 časova igraju se polufinalne utakmice u konkurenciji kadeta

PETAK – 04. JANUAR 2013. GODINE

18.00 UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
18.50 FINALE

Od 16.00 utakmica za treće mjesto – pioniri
Od 16.30 finale – pioniri
Od 17.00 utakmica za treće mjesto – kadeti
Od 17.30 finale – kadeti

Pratite nas na FACEBOOKU
Zatvori

Komentari:

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i 058.ba ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Komentari sa takvim sadržajem biće izbrisani, a lažni profili biće banovani.